Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ led auto light bulbs ] αγώνας 141 προϊόντα.
H11 οδηγημένος βολβός 120 προβολέων αυτοκινήτων H4 αργίλιο W 6000K 6035
| Διάρκεια ζωής: | 100.000 ώρες |
|---|---|
| Watt: | 50W-200W/Pair |
| Μονάδα λούμεν: | 10000lm/pair |
6000K προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων, οδηγημένος D1s βολβός 70W 8600Lm προβολέων
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | D1S |
36V αποκωδικοποιητής Canbus των οδηγήσεων, οδηγημένος βολβός προβολέων H11 H13 H15 6000k
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | D1S |
Το προσαρμοσμένο γίνοντα τσιπ 3570 12000Lm 100W 6000K βολβοί προβολέων των αυτοκίνητων οδηγήσεων οδήγησε το αυτοκίνητο φω'των αυτοκινήτων επικεφαλής κατασκευαστής φω'των
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Οι αυτοκίνητοι βολβοί προβολέων των οδηγήσεων κατηγορίας 12000Lm 100W 6000K 12V-24V φωτισμού οδήγησαν τα επικεφαλής φω'τα αυτοκινήτων φω'των αυτοκινήτων για τα φορτηγά
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
6000K βολβοί H7 H11 9006 100W 9600lumen προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Τάση: | 12V |
Αυτόματοι βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων λαμπών φωτός H4 αυτοκινήτων οδηγημένοι μέτωπο
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
3570 επικεφαλής φω'τα H4 αυτοκινήτων φω'των αυτοκινήτων τσιπ 12000Lm 100W 6000K αυτόματα επικεφαλής οδηγημένα φω'τα οδηγημένος αυτοκίνητο προβολέας H13 9004 9007
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
3,0 οδηγημένη θερμοκρασία χρώματος δύναμης 6000K φακών 55W προβολέων ίντσας βισμούθιο
| OE αριθ.: | LK+ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Έξοχοι βολβοί προβολέων Brigh οδηγημένοι H13, αδιάβροχος οδηγημένος 80w προβολέας
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
| Τάση: | DC9V-32V |

