Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ led auto light bulbs ] αγώνας 141 προϊόντα.
9004 έξοχο φωτεινό Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας βολβών 10000Lm προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων εγκεκριμένο
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Τάση: | 12V |
Τα H4 9005 βολβός προβολέων οδήγησαν 20000 τη θερμοκρασία 12v μονάδων λούμεν 85deg
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
Εγκεκριμένη 0.12KW προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων υψηλής δύναμης Rohs δύναμη βολβών H11
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
| Τάση: | DC9V-32V |
Αυτόματος φωτισμός cOem 12V σύστημα I6PRO H1 H3 H11 βολβός προβολέων των ελαφριών H7 9006 μοτοσικλετών H27 9005 οδηγήσεων προβολέων οδηγήσεων αυτοκινήτων
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | csp |
Διευθετήσιμο H4 9003 οδήγησε το βολβό προβολέων με το διπλό χρώμα ανεμιστήρων 8000Lm
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | i6C-H4 |
100W φακός προβολέων των οδηγήσεων, διπλός προβολέας προβολέων ακτίνων αργιλίου 16000Lm
| OE ΑΡΙΘ.: | P1 |
|---|---|
| Τάση: | 12v |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Οδηγημένη δύναμη θερμοκρασίας 35W χρώματος προβολέων 7000K H4 H7 Iph βισμούθιο
| OE αριθ.: | P1 |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Έξοχοι φωτεινοί χαμηλοί οδηγημένοι ακτίνα βολβοί H7 H4 H13 H1 H3 9005 9006 880 H11 προβολέων
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Εργοστασίων τιμών επικεφαλής λαμπτήρας H4 H7 9005 αυτοκινήτων προβολέων 100W 10000Lm I6Pro υψηλής δύναμης οδηγημένος αυτοκίνητο αυτόματη οδηγημένη λάμπα φωτός H11 H8 H13
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Η πώληση 10000Lm 120W csp-3570 H7 9005 εργοστασίων αυτόματο αυτοκίνητο 9006 οδήγησε τον οδηγημένο H4 προβολέα λαμπών φωτός H11 H8 H9
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |

