Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ led auto light bulbs ] αγώνας 141 προϊόντα.
H10 οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα Rohs λαμπών φωτός 6000k 12V ομίχλης εγκεκριμένο
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | οδηγημένο φως ομίχλης h11 H10 |
H7 H11 9006 κίτρινη οδηγημένη θερμοκρασία χρώματος λαμπών φωτός 8000k ομίχλης
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | φως ομίχλης για το αυτοκίνητο |
12v οδηγημένη αντίστροφη 5000k λαμπών φωτός αυτοκίνητη θερμοκρασία χρώματος στάσεων
| OE αριθ.: | Φως φρένων σημάτων |
|---|---|
| Εξάρτημα αυτοκινήτων: | Καθολικός |
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
36V προβολέας Canbus 72W οδηγημένο 12000Lm H7 H3 H11 9005 αυτοκινήτων αυτόματη λάμπα φωτός 9006 6500K
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | ODM |
| Χρώματα: | 600OK |
H4 η λάμπα φωτός H7 H11 Csp H4 των οδηγήσεων αυτοκινήτων οδήγησε τον αυτόματο προβολέα
| Στεγανοποιήστε: | IP67 |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum+Plastic |
| Χρώματα: | 6000k-6500k |
H1 H7 λάμπα φωτός 13000Lm IP68 9006 οδηγήσεων αυτοκινήτων H11 9005 αδιάβροχη
| Στεγανοποιήστε: | IP68 |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum+Plastic |
| Χρώματα: | 6000k ή cOem |
Οδηγημένος επικεφαλής ελαφρύς ανεμιστήρας Canbus αργιλίου ο αυτοκίνητο Ip68 στεγανοποιεί τον αυτόματο μπροστινό οδηγημένο προβολέα H15
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Αδιάβροχη 18W των οδηγήσεων αυτοκινήτων φρένων αργιλίου δύναμη 5202 9004 λαμπών φωτός IP68
| Πρότυπο: | Καθολικός |
|---|---|
| OE αριθ.: | Φως φρένων σημάτων |
| Εξάρτημα αυτοκινήτων: | Καθολικός |
Τρέχοντας βολβοί αυτοκινήτων λαμπών φωτός H15 7000Lm 6000K των οδηγήσεων αυτοκινήτων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
E2 μίνι μέγεθος λαμπών φωτός H7 H4 H13 H1 H11 των οδηγήσεων αυτοκινήτων λαμπτήρας 8000 αυτόματων οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| OEM/ODM: | 100-300pcs |
|---|---|
| Τρέχων: | 2A-5A |
| Μονάδα λούμεν: | 4000lm |

