Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ led auto light bulbs ] αγώνας 141 προϊόντα.
6000K λάμπα φωτός 9005 των οδηγήσεων αυτοκινήτων 9006 9012 οδηγημένος H4 προβολέας H11
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | ETClite |
| Χρώματα: | 6000K |
H7 η λάμπα φωτός 12V 6000K των οδηγήσεων αυτοκινήτων δροσίζει άσπρα 120 Watt 12000 οδηγημένων προβολέων μονάδες λούμεν εξαρτήσεων μετατροπής
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 - 100.000 ώρες |
|---|---|
| Watt: | 50W-200W/Pair |
| Μονάδα λούμεν: | 5000lm-26000lm/Pair |
Όλοι φωτισμούς 9005 ενός στους πλήρεις χαμηλούς αυτοκινήτου ακτίνων ανεμιστήρων οδήγησαν τον αυτόματο άσπρο οδηγημένο βολβό προβολέων 6500K φωτισμού
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Εργοστασίων 140W το έξοχο φωτεινό 10000Lm μοναδικό αυτοκίνητο Canbus λαμπών φωτός σχεδίου αυτόματο οδήγησε τον προβολέα
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Ο προμηθευτής της Κίνας οδήγησε τις αυτόματες ελαφριές H3 H4 H7 H8 H9 H11 H13 βολβών 6000K 8000K προβολέων εξαρτήσεις προβολέων αυτοκινήτων αυτοκίνητες οδηγημένες
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Ο αυτόματος λαμπτήρας ουρών Ip67 12V οδήγησε τα μαγνητικά ασύρματα φω'τα ρυμουλκών εξαρτήσεων φωτισμού ρυμουλκών
| OE αριθ.: | p1 |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
H11 αδιάβροχη 5000Lm 48W προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων δύναμη βολβών IP65
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 9-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Οδηγημένοι λεωφορείο προβολείς H7 H11 H4 9006 για το επικεφαλής φως των οδηγήσεων οχημάτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, PayPal |
H4 οδηγημένο λευκό 9003 Hb2 προβολέων 6500K Moto αυτόματο όλα φωτισμούς ενός στους πλήρεις χαμηλούς αυτοκινήτου ακτίνων ανεμιστήρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
Αυτόματος Drive βολβός H7 προβολέων αυτοκινήτων των ασύρματων οδηγήσεων H15 70W 7000Lm για το γκολφ 7
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |

