Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ led auto light bulbs ] αγώνας 141 προϊόντα.
Φωτεινή 9007 τάση 80 ισχύος 32V βολβών 100w προβολέων Hb5 βαθμός Γ
| Όνομα: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Τάση: | 9-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
3 οδηγημένος φακός 9600LM/Pair προβολέων ίντσας βισμούθιο με τον ανεμιστήρα 9000RMP
| OE αριθ.: | LK+ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Τσιπ Rohs βολβών CSP προβολέων 10000 μονάδων λούμεν οδηγήσεων Fanless εγκεκριμένο
| Πρότυπο: | A6, 330I, 320I, μάστανγκ, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Έτος: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE ΑΡΙΘ.: | i7FL-H11/H16 |
Οδηγημένο υλικό αργιλίου βολβών 6500k 6063 προβολέων 1860AW H1 12v 55w
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | H1 |
HB5 οι βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν, 9007 οδήγησαν το βολβό 10000k 120W 12000Lumen
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Τάση εισαγωγής (β): | AC/DC12 |
Ο αυτόματος οδηγημένος φωτισμός H1 H7 H11 9005 συνήθειας 13000Lm αυτόματο αυτοκίνητο 9006 οδήγησε τους οδηγημένους H4 προβολείς βολβών φω'των
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, PayPal |
H16 προβολέων οδηγημένα βολβός φω'τα αυτοκινήτων προβολέων αυτοκίνητα οδηγημένα H11
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
Τσιπ η κατάλληλη Toyota βολβών 10000Lm H11 CSP προβολέων των οδηγήσεων ROHS Fanless
| Πρότυπο: | A6, 330I, 320I, μάστανγκ, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Έτος: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE αριθ.: | i7FL-H11/H16 |
Εξάρτηση βολβών λαμπτήρων Drive αυτοκινήτων προβολέων Canbus 70 οδηγήσεων W 7000Lm για το γκολφ 6
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Υλική 12000 μονάδα λούμεν αλουμινίου 9005 H4 οδηγημένη 100w βολβών προβολέων
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 9-32V |

