Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ led auto light bulbs ] αγώνας 141 προϊόντα.
Μικρός βολβός αδιάβροχο 4800LM 50W η κατάλληλη Mazda Ford προβολέων των οδηγήσεων H11 Fanless
| Πρότυπο: | A6, 330I, 320I, μάστανγκ, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Έτος: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE αριθ.: | i7FL-H11/H16 |
Έξοχοι φωτεινοί οδηγημένοι προβολείς H11 12V 4800LM Etclite I7FL Fanless
| Πρότυπο: | A6, 330I, 320I, μάστανγκ, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Έτος: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE αριθ.: | i7FL-H11/H16 |
Βολβός 5600K 360 H7 H11 H15 H4 προβολέων των αυτόματων οδηγήσεων για τη μοτοσικλέτα
| Εξουσιοδότηση: | 17 μήνες |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Φως ETClite |
| Χρώματα: | 5600K |
Οδηγημένος Canbus προβολέας H7 8000lm 3570 AW CREE πολυκρυσταλλικό τσιπ IP65
| όνομα: | Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων |
|---|---|
| Οδηγημένο τσιπ: | 3570 AW CREE πολυκρυσταλλικά |
| Ροή μονάδων λούμεν: | 10000lm/pair |
βολβοί H11 H1 έξοχο φωτεινό H4 H7 9005 9007 προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων 50W 5000Lm H13
| Πρότυπο: | A6, 330I, 320I, μάστανγκ, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Έτος: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| Oe αριθ.: | i7-h7 |
αυτόματος προβολέας H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 Hb3 Hb4 σπαδίκων 80W 8000Lm
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, PayPal |
9012 θερμοκρασία IP68 βολβών 4000K προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων αδιάβροχη
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 9-32V |
Φακός προβολέων των οδηγήσεων βισμουθίου, αργίλιο 55W προβολείς προβολέων 3 ιντσών
| OE αριθ.: | LK |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Βολβοί H13 H11 9005 Hb3 H7 H4 προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν ΣΠΑΔΙΚΩΝ
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
10000Lm μίνι αυτόματοι E2 H7 βολβών H11 προβολέων οδηγημένοι H4 προβολείς ανεμιστήρων 36W Hb3
| OEM/ODM: | 100-300pcs |
|---|---|
| Τρέχων: | 2A-5A |
| Μονάδα λούμεν: | 85000lm/Pair |

