Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ led auto light bulbs ] αγώνας 141 προϊόντα.
8000K 110 φακός H4 H7 9005 προβολέων των διπλών οδηγήσεων W μπλε βολβός προβολέων αυτοκινήτων 9006
| υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Λιανική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
72W 7200Lm H7 οδήγησε τα φω'τα H1 H8 H11 9005 9006 αυτόματος οδηγημένος λαμπτήρας Hb3 Hb4 H4
| Δύναμη/μονάδα λούμεν: | 80W |
|---|---|
| brand name: | ETClite |
| Χρώμα: | 6500K |
Αυτόματο επικεφαλής φως εξαρτήσεων 8000K μετατροπής ακτίνων φακών προβολέων 2,5 ίντσας μπλε οδηγήσεων βισμουθίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Λιανική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
9005 9006 H4 H11 μίνι οδηγημένο καθολικό προβολέων αυτοκινήτων ακτίνων 90W 12000Lm προβολέων υψηλό χαμηλό
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Οδηγημένος H7 προβολέας έξοχο φωτεινό 16000Lm αυτοκινήτων H3 H8 H11 H4
| Διάρκεια ζωής: | 80.000 ώρες |
|---|---|
| Watt: | 120W/Pair |
| Μονάδα λούμεν: | 15000lm/Pair |
90W H4 υψηλός χαμηλός αυτόματος οδηγημένος αυτοκίνητο φακός προβολέων λαμπών φωτός 20000Lm H7 οδηγημένος λέιζερ
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | LK7 |
110W H1 H4 H7 H11 9005 9006 οδηγημένος αυτοκίνητο προβολέας 6000K 15000Lm
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Οδηγημένοι υψηλή δύναμη οδηγημένοι H7 προβολείς λαμπτήρων H4 H11 H13 H15 αυτόματοι
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένος H7 προβολέας H4 |
|---|---|
| Εξάρτημα αυτοκινήτων: | Καθολικός |
| Τάση: | 12V |
Αυτόματοι 9005 9006 οδηγημένοι H4 προβολείς αυτοκινήτων H11 H7 H4
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Τάση: | 9-32V |
Ο έξοχος προβολέας Canbus H4 120W 12000Lm αυτοκινήτων δύναμης οδήγησε H7 H1 H3 H11 9005 9006 6500K
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, PayPal |

