Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
6000K λάμπα φωτός 9005 των οδηγήσεων αυτοκινήτων 9006 9012 οδηγημένος H4 προβολέας H11
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | ETClite |
| Χρώματα: | 6000K |
H7 η λάμπα φωτός 12V 6000K των οδηγήσεων αυτοκινήτων δροσίζει άσπρα 120 Watt 12000 οδηγημένων προβολέων μονάδες λούμεν εξαρτήσεων μετατροπής
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 - 100.000 ώρες |
|---|---|
| Watt: | 50W-200W/Pair |
| Μονάδα λούμεν: | 5000lm-26000lm/Pair |
E2 μίνι μέγεθος λαμπών φωτός H7 H4 H13 H1 H11 των οδηγήσεων αυτοκινήτων λαμπτήρας 8000 αυτόματων οδηγήσεων μονάδων λούμεν
| OEM/ODM: | 100-300pcs |
|---|---|
| Τρέχων: | 2A-5A |
| Μονάδα λούμεν: | 4000lm |
Αδιάβροχη 18W των οδηγήσεων αυτοκινήτων φρένων αργιλίου δύναμη 5202 9004 λαμπών φωτός IP68
| Πρότυπο: | Καθολικός |
|---|---|
| OE αριθ.: | Φως φρένων σημάτων |
| Εξάρτημα αυτοκινήτων: | Καθολικός |
12V οδηγημένος βολβός προβολέων με τον ανεμιστήρα, αντιπαρεμβατικός cOem βολβών LK7 H4 οδηγημένος 6000k
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | LK7 |
Τα H4 9005 βολβός προβολέων οδήγησαν 20000 τη θερμοκρασία 12v μονάδων λούμεν 85deg
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
12000RPM στροβιλο οδηγημένος υψηλή δύναμη προβολέας για το αυτοκίνητο H1 H3 H4 H7 H11
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Τύπος: | Προβολέας |
| OE αριθ.: | H1 H3 H4 H7 H11 |
Θερμοκρασία χρώματος εξαρτήσεων 5000k μετατροπής προβολέων των πολύχρωμων οδηγήσεων M30 D5
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | M30-D5 |
Δροσισμένη θερμοκρασία χρώματος προβολέων H4 6500K 10000 οδηγήσεων μονάδων λούμεν ανεμιστήρας
| Όνομα: | Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -40C ~ 80 " Γ |
Οδηγημένος H4 προβολέας H13 για το αυτοκίνητο Antiflicker αντιπαρεμβατικό 6000k
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Τάση εισαγωγής (β): | AC/DC12 |

