Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
Οδηγημένος βολβός 12V 72W 12000Lm H1 H3 H7 H11 9005 9006 H13 9004 9007 H4 προβολέων συνήθειας Csp
| Στεγανοποιήστε: | IP68 |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο |
| Χρώματα: | 6000k-6500k |
H4 οδηγημένο λευκό 9003 Hb2 προβολέων 6500K Moto αυτόματο όλα φωτισμούς ενός στους πλήρεις χαμηλούς αυτοκινήτου ακτίνων ανεμιστήρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
Αυτόματος Drive βολβός H7 προβολέων αυτοκινήτων των ασύρματων οδηγήσεων H15 70W 7000Lm για το γκολφ 7
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Οι Rgb πολυ οδηγημένοι χρώμα προβολείς App έλεγξαν το διπλό cOem υπόλοιπου κόσμου διαθέσιμο
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Τύπος: | Οδηγημένο ρόδα φως αυτοκινήτων |
| Έτος: | Καθολικός |
Οι βολβοί 5000lm Hb2 προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων Etclite I6c 9004 Ip65 οδήγησαν τον ελαφρύ προβολέα
| Προϊόν: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Μονάδα λούμεν: | 5000lm/pair |
| Δύναμη: | 48W/pair |
Έξοχοι φωτεινοί 6500K H1 Etclite I6C βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων προβολέων λαμπτήρων
| Όνομα: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6063 |
| Τύπος πηγής φωτός: | Οδηγήσεις |
Φωτεινή 9007 τάση 80 ισχύος 32V βολβών 100w προβολέων Hb5 βαθμός Γ
| Όνομα: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Τάση: | 9-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Αυτόματος λαμπτήρας 9003 Etclite I6C 10000LM οδηγημένοι H4 βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων βολβών φω'των
| Προϊόν: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Μονάδα λούμεν: | 5000lm/pair |
| Δύναμη: | 48W |
Οδηγημένοι αυτοκίνητο προβολέων βολβών οδηγημένοι i7HL αυτοκινήτων οδηγημένοι H16 φω'των αυτόματοι H11 οδηγημένοι αυτοκίνητο προβολείς βολβών
| Πρότυπο: | A6, 330I, 320I, μάστανγκ, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Έτος: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE αριθ.: | i7HL-H11/H16 |
8000k οδηγημένη λάμπα φωτός για το πρότυπο τάσης D2S ισχύος DC9V προβολέων 35W αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | DC9V-32V |

