Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
Οδηγημένος Canbus προβολέας H7 8000lm 3570 AW CREE πολυκρυσταλλικό τσιπ IP65
| όνομα: | Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων |
|---|---|
| Οδηγημένο τσιπ: | 3570 AW CREE πολυκρυσταλλικά |
| Ροή μονάδων λούμεν: | 10000lm/pair |
12V οδηγημένη διάρκεια ζωής H13 D4S D5S αποκωδικοποιητών 30000H Canbus προβολέων
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | καθολικός |
| OE αριθ.: | M30-D2/D4 |
Πολυκρυσταλλικό τσιπ προβολέων H11 6500k 50W CREE των οδηγήσεων Etclite I6T δροσισμένο ανεμιστήρας
| Όνομα: | Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 50w |
| Τάση: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 9V-32V |
Βολβοί προβολέων των αυτόματων 12V 9005 προβολέων Etclite i6C HB3 οδηγήσεων αυτοκινήτων εργοστασίων
| Τάση: | 9-32V |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K, 6000-6500K |
Οδηγημένοι αυτοκίνητο οδηγημένοι προβολέας βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων H11 4300K
| Όνομα προϊόντων: | οδηγημένη εξάρτηση προβολέων h11 4300k |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
3,0 οδηγημένος προβολέας προβολέας βισμουθίου ίντσας 60W για το αυτοκίνητο 9600LM ανά ζευγάρι
| OE αριθ.: | P1 |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Τιμή H4 εργοστασίων F-3 Etclite 10000 έξοχοι φωτεινοί οδηγημένοι αυτοκίνητο βολβοί προβολέων μονάδων λούμεν
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένος προβολέας λαμπτήρων |
| Εφαρμογή: | Αυτοκινητικός λαμπτήρας |
Τα H4 H7 H13 H11 9005 σπάδικας 9006 οδήγησαν τον προβολέα 72W 8000Lm όλα σε ένα
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 9-32v |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Οδηγημένος σπάδικας προβολέας 72W 8000Lm όλοι σε έναν οδηγημένο αυτοκίνητο βολβό προβολέων
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 9-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Αυτόματοι βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων λαμπών φωτός H4 αυτοκινήτων οδηγημένοι μέτωπο
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |

