Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
H13 9005 Hb3 9006 λάμπα φωτός 8000K 8000Lm των οδηγήσεων αυτοκινήτων H1 H3 12V
| Δύναμη/μονάδα λούμεν: | 72W/8000Lm |
|---|---|
| brand name: | ETClite |
| Χρώμα: | 6000k-8000k |
Λάμπα φωτός 12v 8w EMC των οδηγήσεων αυτοκινήτων T10 H13 9008 με τον ανεμιστήρα 12000 RPM/Min
| Τύπος: | Εσωτερικό οδηγημένο φως αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
| OE αριθ.: | CE |
H11 οδηγημένος βολβός 120 προβολέων αυτοκινήτων H4 αργίλιο W 6000K 6035
| Διάρκεια ζωής: | 100.000 ώρες |
|---|---|
| Watt: | 50W-200W/Pair |
| Μονάδα λούμεν: | 10000lm/pair |
Η υψηλή χαμηλή λάμπα φωτός 12V άσπρο αδιάβροχο 72W των οδηγήσεων αυτοκινήτων ακτίνων H1 H4 H13 οδήγησε τον προβολέα
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Φως ETClite |
| Χρώματα: | 6000k-6500k |
θερμοκρασία 9005 χρώματος λαμπών φωτός 3W 8000k των εσωτερικών οδηγήσεων αυτοκινήτων 9006 T10
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Τύπος: | Εσωτερικό οδηγημένο φως αυτοκινήτων |
| OE αριθ.: | CE |
Λάμπα φωτός 8000k των άσπρων οδηγήσεων αυτοκινήτων 9006 9005 ODM ΚΔ 9007 αποδεκτός
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Τύπος: | Εσωτερικό οδηγημένο φως αυτοκινήτων |
| OE αριθ.: | CE |
80 Watt οδηγημένος αυτοκίνητο προβολέας H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 9004 9005 9006 9007 9000 μονάδων λούμεν
| Στεγανοποιήστε: | IP68 |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο |
| Χρώματα: | 6000k-6500k |
110W H1 H4 H7 H11 9005 9006 οδηγημένος αυτοκίνητο προβολέας 6000K 15000Lm
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
λάμπα φωτός Canbus 6000K των οδηγήσεων αυτοκινήτων 120Watt H13 H7 H1 H4 H11
| OEM/ODM: | ΝΑΙ |
|---|---|
| Τρέχων: | 5A |
| Μονάδα λούμεν: | 13000lm/Pair |
IP68 η λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων με τη στροφή επισημαίνει 24V 20000LM με τα τσιπ CSP
| OE αριθ.: | φω'τα ουρών φορτηγών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | φω'τα ουρών φορτηγών |
| Εφαρμογή: | Αυτοκινητικός λαμπτήρας |

