Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
DC9V βολβοί 9004 προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν διαθέσιμη 60W δύναμη cOem
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | Δροσίστε/θερμό λευκό του /Natural |
Βολβοί H13 H11 9005 Hb3 H7 H4 προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν ΣΠΑΔΙΚΩΝ
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Οι βολβοί προβολέων των στροβιλο υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν, οδήγησαν τη διάμετρο προβολέων H11 6000k 37mm
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | Δροσίστε/θερμό λευκό του /Natural |
| Τύπος: | οδηγημένος βολβός |
Φωτεινή θερμοκρασία χρώματος βολβών 10000LM 6500K προβολέων αυτοκινήτων οδηγημένη H4
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | DC9V-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Βολβός 5600K 360 H7 H11 H15 H4 προβολέων των αυτόματων οδηγήσεων για τη μοτοσικλέτα
| Εξουσιοδότηση: | 17 μήνες |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Φως ETClite |
| Χρώματα: | 5600K |
Διευθετήσιμο H4 9003 οδήγησε το βολβό προβολέων με το διπλό χρώμα ανεμιστήρων 8000Lm
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | i6C-H4 |
Άσπρες λάμπες φωτός προβολέων 12000Lm 120W 6500K H1 H4 H8 H9 H11 οδηγημένες αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί αυτοκινήτων οδηγήσεων |
|---|---|
| Watt: | 110W/Pair |
| Μονάδα λούμεν: | 14000lm/Pair |
Οδηγημένος βολβός προβολέων I6C H7 12v 55w με το στροβιλο δροσερό ανεμιστήρα 12000RPM
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 9-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
H1 H7 λάμπα φωτός 13000Lm IP68 9006 οδηγήσεων αυτοκινήτων H11 9005 αδιάβροχη
| Στεγανοποιήστε: | IP68 |
|---|---|
| Υλικό: | Aluminum+Plastic |
| Χρώματα: | 6000k ή cOem |
H15 οδηγημένος προβολέων βολβών 70W 7000Lm Csp προβολέας αυτοκινήτων τσιπ ασύρματος για το αυτοκίνητο A3 A5 A6
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |

