Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
Y22 δύναμη θερμοκρασίας 70w χρώματος βολβών 6500k προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων τσιπ
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Τάση: | 9-32V |
Θερμοκρασία H3 10000Lm χρώματος βολβών 6000K προβολέων των άσπρων οδηγήσεων αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
| Τάση: | DC9V-32V |
Δύναμη θερμοκρασίας 0.035kw χρώματος βολβών 5500k προβολέων των ασημένιων οδηγήσεων αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| τάση: | 9-32v |
Οι βολβοί προβολέων 12000 μονάδων λούμεν οδηγήσεων αυτοκινήτων, H27 880 οδήγησαν τον προβολέα
| Όνομα: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
| Τάση: | 9-32V |
9012 βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων για την τάση προβολέων DC9V προβολέων
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | DC9V-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Έξοχος φωτεινός 6000K προβολέων των αδιάβροχων οδηγήσεων αυτοκινήτων άσπρος αυτόματος μπροστινός προβολέας βολβών
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Οι βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων I6C H7 12v 55w με 12000RPM τούρμπο δροσίζουν τον ανεμιστήρα
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 9-32v |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Μικτοί βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων χρωμάτων, H3 12v 100w IP68 αδιάβροχο
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40° ~ +80° |
Τα H4 H7 D2H Ip68 στεγανοποιούν οδηγημένο αυτοκίνητο έξοχο φωτεινό βολβών 75W 15000Lm 6000K προβολέων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
οδηγημένοι βολβοί 20000Lm 6500K H1 H3 H4 H7 H11 H13 9004 9005 9006 9007 προβολέων 130W Ip67 αυτοκίνητο
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |

