Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
Βολβοί προβολέων των χαμηλών ακτίνων οδηγήσεων αυτοκινήτων, 9006 οδηγημένο Hb4 εγκεκριμένο Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 0.1KW
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
|---|---|
| Τάση: | 9-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS,ISO9001 CCC |
Υψηλή χαμηλή ακτίνα βολβών H15 προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων ΣΠΑΔΙΚΩΝ 6000K 70Watt
| Υλικό σωμάτων λαμπτήρων: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | ΣΠΑΔΙΚΑΣ |
Βολβοί 48000Lm 6500K προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων τσιπ H11 H9 H8 E10
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
H11 αδιάβροχη 5000Lm 48W προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων δύναμη βολβών IP65
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 9-32V |
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
Βολβός H7 H11 9005 προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων αργιλίου H4 αυτόματος οδηγημένος επικεφαλής λαμπτήρας 20000 μονάδων λούμεν
| Εξουσιοδότηση: | 16 μήνες |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | OEM ODM |
| Εγκαταστήστε: | παιχνίδι και βούλωμα |
Οι βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων I6C H7 12v 55w με 12000RPM τούρμπο δροσίζουν τον ανεμιστήρα
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500K |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40° ~ +80° |
Οι βολβοί 110W 3570 12V 24V 9005 9006 προβολέων των μίνι 16000Lm οδηγήσεων αυτοκινήτων οδήγησαν τον επικεφαλής λαμπτήρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
7000Lm οδηγημένοι αυτόματοι λαμπτήρες H7 H11 H4 Canbus βολβών προβολέων για το φακό προβολέων
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Τάση: | 12V |
COem μεταβλητό βούλωμα H4 H1 H7 H11 9005 προβολέων εξωτερικής διαμέτρου αρσενηκού σπειρώματος Csp οδηγημένο αυτοκίνητο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
Τα H7 9007 οδήγησαν το cOem διαθέσιμο 36VDC βολβών προβολέων με Canbus
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτη |
| Τάση: | 9-32V |

