Όλα τα Προϊόντα
-
Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Βολβοί προβολέων των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν
-
Βολβός προβολέων των οδηγήσεων Fanless
-
Δροσισμένοι ανεμιστήρας προβολείς των οδηγήσεων
-
Προβολείς των πολύχρωμων οδηγήσεων
-
Αυτοκίνητο φως εργασίας των επανακαταλογηστέων οδηγήσεων
-
Φακός προβολέων οδηγήσεων
-
Αποκωδικοποιητής Canbus οδηγήσεων
-
Λάμπα φωτός των οδηγήσεων αυτοκινήτων
-
Λάμπες φωτός ομίχλης οδηγήσεων
-
Φως προειδοποίησης οδηγήσεων
-
Φως σημάτων στροφής αυτοκινήτων
-
Αυτόματος λαμπτήρας ουρών
-
ΜΠΟΡΕΣΤΕ να μεταφέρετε τον αποκωδικοποιητή
λέξεις-κλειδιά [ car led headlight bulbs ] αγώνας 284 προϊόντα.
οδηγημένος H4 οδηγημένος H7 προβολέας αυτοκινήτων 16000Lm H11 H4 αυτόματος
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Τάση: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
12V αυτόματος οδηγημένος H4 προβολέας λαμπών φωτός οχημάτων H1 H13 H15 επικεφαλής για το αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένος H7 προβολέας H4 |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Οδηγημένος ODM βολβός στο μέγεθος τάσης 3Inch φακών 12V προβολέων με 3570 τσιπ CSP
| OE αριθ.: | LK |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Το Lhd Rhd οδήγησε την υψηλή θερμοκρασία 20000LM χρώματος προβολέων 7000K ακτίνων
| OE ΑΡΙΘ.: | LK |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Οδηγημένοι υψηλή δύναμη οδηγημένοι H7 προβολείς λαμπτήρων H4 H11 H13 H15 αυτόματοι
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένος H7 προβολέας H4 |
|---|---|
| Εξάρτημα αυτοκινήτων: | Καθολικός |
| Τάση: | 12V |
Οδηγημένη δύναμη θερμοκρασίας 35W χρώματος προβολέων 7000K H4 H7 Iph βισμούθιο
| OE αριθ.: | P1 |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
Αυτόματοι 9005 9006 οδηγημένοι H4 προβολείς αυτοκινήτων H11 H7 H4
| Όνομα προϊόντων: | Βολβοί προβολέων των οδηγήσεων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Τάση: | 9-32V |
V15 9005 οδηγημένος υψηλός βολβός ακτίνων, θερμοκρασία χρώματος λαμπών φωτός 4300k 72w
| Έτος: | Καθολικός |
|---|---|
| Πρότυπο: | Καθολικός |
| OE αριθ.: | V15 |
3,0 οδηγημένη θερμοκρασία χρώματος δύναμης 6000K φακών 55W προβολέων ίντσας βισμούθιο
| OE αριθ.: | LK+ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |
55W υψηλό και χαμηλό μέγεθος ακτίνων 3.0Inch προβολέων προβολέων με τον ανεμιστήρα
| OE αριθ.: | LK |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Εξουσιοδότηση: | 14 μήνες |

